Juraid Mountain Defense

GaMeRTuRk

Bağımlı
Webmaster
Katılım
18 Ağu 2019
Mesajlar
7,823
Beğeniler
7
Puanları
8
#1
Juraid Mountain Defense, PvPvE tabanlı bir event olup sadece 70 ve üstü seviyeli oyuncular içindir.
Bu event başlamadan 10 dakika önce Eslant’ta bulunan ’a giderek giriş yapabilirsiniz. Kabul edildikten sonra, giriş NPCnin hemen arkasından yapılmaktadir. Juraid Mountain’a giriş için bir kerelik %1 EXP kaybedersiniz.

Elmorad için; [Prospective Knight Squad Captain] Legure

Karus için; [Prospective Knight Squad Captain] Beldan
.

Bu eventte, oyuncular sekizli gruplar halinde karışık olarak giriş yaparlar. Bu PVP alanında 8 Elmorad karakter haritanın bir ucunda, 8 Karus karakter ise diğer ucunda başlar. 2 ekipte birbirinde tehlikeli yollardan ve kilitli odalardan geçmek için 30 dakika boyunca savaşırlar. Bu odalarda bulunan Doom Soldiers, Bone Dragon ve Leech Kıng gibi birçok canavarı öldüren takım diğer bir odaya geçiş yolunu açmış olur. Hedef, bütün odaları geçip Juraid’in en büyük canavarı Deva Bird’le karşılaşmaktır.
Eğer her iki takımda bu boss canavara ulaşırsa, ortak çalışıp canavarı öldürebilir veya bir yandan canavarı öldürmeye çalışırken, bir yandan da kendi aralarında PVP karşılaşması yapabilirler. Eğer 30 dakika içinde Deva Bird’ü iki ırkta öldüremezse, en çok oyuncuyu öldüren ırk bu eventi kazanmış olur.

Juraid Mountain’da canavarlar değişik eşyalar dışında, 6 renkte değerli taş düşürürler. Bu taslar Moradon’da bulunan Chaotic Generator’da çeşitli eşyalara dönüştürülebilir. Bu metotla yeni Unique Moradon eşyaları elde edilebilir.

Ufak Notlar:
  • İçeride banka yoktur yanınıza Hp ve Mp potu almayı unutmayın.
  • Sadece büyük bossların kutularını açın ve içlerindeki gemi alın diğer itemleri almayın.
  • Deva Bird te ise kutudan mutlaka 1 Silvery Gem düşer ve bir de Silver yada Gold Bar düşer.
  • 22 DK kala hala yaratıklarla uğraşıyorsanız uğraşmayın artık devanın kapısı açılmıştır ve o yaratıkları kesmenize gerek kalmamıştır.
  • Her kazandığınız da %1 exp kaybedersiniz.
 
Üst