Erkein Soru Cevap Platformu ErkeklerSoruyor Açıldı!

Katılım
24 Ara 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
0
#1
Henüz oldukça yeni bir platform olan
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
, uzun yıllardır Türkiye'nin yerli sosyal medyası olan kizlarsoruyor.com'un bir parçası olarak yayın hayatına başladı.

Siteye üye olarak farklı konularda erkeklerin akıllarına takılan her türlü soruyu sorduğu bir platform olmayı amaç edinen erkeklersoruyor.com'da 11 ayrı kategoride fikir paylaşmak, soru sormak ve soru cevaplamak mümkün.

Her ne kadar erkeklersoruyor.com ismiyle yayın yapılsa da siteye üye olmak için tabi ki erkek olmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Sitedeki üyelerimiz, üyelikleri esnasında cinsiyetlerini belirtiyor ve ona göre sitede görüşlerini paylaşmaya başlıyorlar.

Erkeklere dair görüşlerin paylaşıldığı bir platform olan erkeklersoruyor.com, Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olan kizlarsoruyor.com'un bir parçası olarak kurulmuştur.

Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olan ve yıllardır binlerce üyesi ile yerli sosyal medya hüviyetini korumaya devam eden Kızlar Soruyor'un alanında uzman ekibinin uzun yıllara dayanan tecrübesini sadece kızların değil erkeklerin de paylaşmasına yönelik bir girişim haline getiren ErkeklerSoruyor'a katılın ve sizinle benzer problemlere sahip kişilerin ilişkiler, teknoloji, kadınlar, spor ve beslenme gibi kategorilerde bu sorunları nasıl çözdüğünü öğrenin. Görüşlerinizle onlara katkıda bulunun ve Xper puanları toplayarak sürpriz hediyeler kazanın.
 
Üst