Katılım
13 Ağu 2019
Mesajlar
77
Beğeniler
0
Puanları
6
#1
Call of Duty®: Mobile,
Call of Duty®: Mobile indir,
Call of Duty®: Mobile full indir,
Call of Duty®: Mobile apk indir,
Call of Duty®: Mobile obb indir,
Call of Duty®: Mobile erken erişim,"Activision'ın merakla beklenen Call of Duty®: Mobile oyununda dünyanın en iyisi olmaya çalışırken klasikleşmiş çok oyunculu haritalarda ve hayranların favorisi olan modlarda savaşın!
KLASİKLEŞMİŞ CALL OF DUTY OYUN MODLARINI OYNAYIN
Call of Duty®: Mobile'ın temeli, adrenalin dolu kafa kafaya çok oyuncu moduna dayanmaktadır. Call of Duty®: Mobile'da Call of Duty®: Black Ops ve orijinal Modern Warfare® serisinin de aralarında bulunduğu Call of Duty® ürünlerinden klasik haritaların ve modların bir kısmını oynayacaksınız. Çok oyuncu modu, daha sadece başlangıç. Önümüzdeki aylarda, benzersiz bir Call of Duty® Battle Royale deneyimi dahil ek oyun modlarına dair güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.
BENZERSİZ EKİPMANINIZI ÖZELLEŞTİRİN
Call of Duty®: Mobile oynarken Call of Duty® evreninden kazanabileceğiniz klasikleşmiş karakterler, silahlar, kıyafetler, skor serileri ve ekipman parçalarını kullanarak donanımınızı özelleştirebileceksiniz.
REKABETÇİ DERECELİ OYUN VE KLANLAR
Yeteneklerinizi kullanarak rekabetçi Dereceli Modda zirveye tırmanın ya da arkadaşlarınızla oynarken Klanınızla oyun içi ödüller kazanın.
MOBİL İÇİN GELİŞTİRİLDİ VE OPTİMİZE EDİLDİ
En iyi tarafı ne mi? Call of Duty: Mobile'ı oynamak tamamen ücretsiz! Call of Duty® birinci şahıs nişancı oyunu deneyimi, üstün grafiklerle ve oyun hayranlarının çok sevdiği oyun tarzıyla birlikte mobile geliyor.
En iyilerle mücadele etmek için yeterince iyi misin? Call of Duty®: Mobile'ı hemen indir!"
Oyun erken erişimde olduğu için APK ve OBB dosyalarını paylaşıyoruz.


download.png
You need to reply to this in order to see this content.
 
Üst