100 LvL Mavi Zerk Görevi (EU)

Katılım
18 Tem 2019
Mesajlar
13
Beğeniler
0
Puanları
1
#1
Bunun için yapmanız gereken görevler şunlardır.

1. Görev Military Test 2 ( Europe )

Görev NPC : General Ratchel

Constantinople'e gidiyoruz ve General Ratchel dan Military Test 2 görevini alıyoruz.Görevi aldıktan sonra tekrar aynı NPC den aynı göreve tıklıyoruz ve Enter The Test Arena seçeneğini seçiyoruz. Bu görev sonrası bizi bir arenaya ışınlayacaktır.Işınlandığımız arenada yapmamız gereken , Military Chieftain'ı kesmek yada arenada 10 dakika boyunca sağ kalabilmektir. Kalan dakikanızı " Q " tuşundan açılan Quest List'de görebilirsiniz.Görev sona erdiği zaman bizi geri ışınlıyor. General Ratchel ile tekrar konuşarak görevi bitiriyoruz.2. Görev New Challange ( Europe )

Görev NPC : General Ratchel

Bu adımımız da General Ratchel dan New Challange görevini alıyoruz.Görevimiz Sunset Witch ile konuşmadır. Sunset Witch ile konuşup görevi teslim ediyoruz.3. Görev Branch Of Life ( Europe )

Görev NPC : Sunset Witch

Sunset Witch den Branch of life görevini alıyoruz.Görevimiz 2 adımda yapılmaktadır.

İlk adımımızda ROC Mountain da bulunan Goat ve Shaur ları keserek Energy of Mountain elde etmektir.Goat yada Shaur kestiğinizde görev mavi poşet olarak düşecektir. 1 Adet Energy of Mountain elde etmeniz yeterlidir.2. Adımımız da ise Jangan da bulunan Yeoh ların yanına gidiyoruz.Burada yapmamız gereken elde ettiğimiz Energy of Mountain itemini , herhangi bir Yeoh u seçerek itemi faremizin sağ tuşu ile kullanarak Branch of life elde etmektir. Bu işlemi 1 kere yapmanız yeterli olacaktır. ( Mob'u kesmenize gerek yok )Görevimizi tamamladıktan sonra Sunset Witch ile konuşarak Branch Of Life görevini teslim ediyoruz.4. Görev Relic Of Sun God ( Europe )

Görev NPC : Sunset Witch

Sunset Witch ile konuşarak Relic Of Sun God görevini alıyoruz.Görevimiz bir önceki göreve benzer olarak 2 adımdan oluşmaktadır.

İlk adımımız da , Karakoram etrafında bulunan Ishade ve Hashadeleri keserek Shining Crystal elde etmektir.Ishade yada Hashade kestiğinizde görev mavi poşet olarak düşecektir.Yaklaşık olarak 50 Adet Shining Crystal toplamanız yeterli olacaktır.2. Adımımız da ise toplamış olduğumuz Shining Crystalleri kullanarak Relic of Sun God elde etmektir.

Bunu yapabilmek için Samarkand da bulunan Cleopatra's Gate bölgesine gidiyoruzYaklaşık olarak X -6935 Y 1746 koordinatlarının olduğu bölgeye geliyoruz ve topladığımız Crystallere tek tek farenin sağ tuşu ile tıklıyoruz . Relic of Sun God elde edene kadar Crystalleri kullanıyoruz.Eğer topladığımız Crystaller yetmez ve Relic of Sun God elde edemezsek , tekrar Ishade ve Hashade lerden Crystal toplamanız gerekmektedir.

Relic of Sun God itemini elde ettiğimiz zaman görevimiz tamamlanmış olur ve Sunset Witch'e geri döneriz.Son olarak Sunset Witch'e geri döneriz ve görevi teslim ederiz.5. Görev Spirit of underworld ( Europe )

Görev NPC : Sunset Witch

Bu göreve başlamadan önce lütfen Zerkinizi doldurun. Görev esnasında zerk zorunludur.

Sunset Witch ile konuşarak Spirit of underworld görevini alıyoruz. Görevi aldıktan sonra tekrar Sunset Witch ile konuşarak aynı görevi seçerek Begin the ritual seçeneğini seçiyoruz.

Begin the ritual' e tıkladıktan sonra bizi test alanına ışınlıyor. Burada Underworld Spirit adında bir mob spawn olur. Burada yapmanız gereken ZERK basarak Underworld Spirit'i kesmektir. Eğer zerk basmadan keserseniz göreviniz tamamlanmış sayılmaz. Underworld Spirit kestikten sonra tekrar Sunset Witch' in yanına ışınlanırız.Underworld Spirit kestikten sonra tekrar Sunset Witch' in yanına ışınlanırız ve Spirit of underworld görevini teslim ederek bitiririz.6. Görev Another Increment ( Europe )

Görev NPC : Sunset Witch

Sunset Witch ile konuşarak Another Increment görevini alıyoruz.Görevimiz Constantinople'e dönerek General Ratchel ile konuşup Another Increment görevini vermektir. Göreve tıkladıktan sonra sırası ile Give the Piece of Underworld Spirit to Ratchel > Eat the pil seçeneklerini seçerek görevimizi tamamlıyor ve Baronet rütbesine sahip oluyoruz.
 
Üst